Kontakt

Fasching

Kungsgatan 63, Stockholm

Leverans & fakturaadress:
AB Fasching Musikproduktion
Gamla Brogatan 44
111 20 Stockholm
Tel: 08-20 00 66

Visa på karta

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Vi har tyvärr sällan möjlighet att svara i telefonen, men vi försöker svara snabbt på mail.
Gäller det programförslag har vi tyvärr endast möjlighet att svara i de fall förslaget är aktuellt för bokning.

Allmänna frågor (ej bokningsförfrågningar): info@fasching.se

Bordsbokningen och matsalen: bord@fasching.se

Nattklubbar: nattklubb@fasching.se

Biljetter: support@tickster.com / 0771 47 70 70

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Mail med programförslag har vi tyvärr endast möjlighet att svara på i de fall förslaget är aktuellt för bokning.

Eric Birath, VD
E-post: eric.birath@fasching.se

Thomas Wingren, Producent
E-post: thomas.wingren@fasching.se

Gavin Maycroft, Producent
E-post: gavin.maycroft@fasching.se

Sara Asplund, Marknadschef
E-post: sara.asplund@fasching.se

Pontus Andersson, Teknikansvarig
E-post: sound@scarecrowgroup.com

Cecilia Pereswetoff-Morath, Ekonomi
E-post: ekonomi@fasching.se

Jocke Sandhagen, Kökschef
E-post: jocke.sandhagen@fasching.se

Sanna Hansson, Floor manager/produktion
E-post: sanna.hansson@fasching.se

 

Denna sida använder cookies. En cookie är en liten textfil som placeras på din dator och denna används för att du ska uppleva sajten på bästa sätt.