Vi som jobbar på Fasching

Mail med programförslag har vi tyvärr endast möjlighet att svara på i de fall förslaget är aktuellt för bokning.

Eric Birath, VD
E-post: eric.birath@fasching.se

Thomas Wingren, Producent
E-post: thomas@fasching.se

Gavin Maycroft, Producent
E-post: gavin@fasching.se

Sara Asplund, Marknadschef
E-post: sara@fasching.se

Johan Nordin, Teknikansvarig
E-post: sound@fasching.se

Cecilia Pereswetoff-Morath, Ekonomi
E-post: ekonomi@fasching.se

Jocke Sandhagen, Kökschef
E-post: jocke@fasching.se

Sanna Hansson, Floor manager/produktion
E-post: sanna@fasching.se