Kontakt

 

Besöksadress:
Fasching
Kungsgatan 63, Stockholm

Leverans & fakturaadress: 
AB Fasching Musikproduktion
Gamla Brogatan 44
111 20 Stockholm
Tel: 08-20 00 66

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Vi har tyvärr sällan möjlighet att svara i telefonen, men vi försöker svara snabbt på mail. 
Gäller det programförslag har vi tyvärr endast möjlighet att svara i de fall förslaget är aktuellt för bokning. 

Allmänna frågor: 
info@fasching.se

Bordsbokningen och matsalen: bord@fasching.se

Nattklubbar: nattklubb@fasching.se

Biljetter: support@tickster.com / 0771 47 70 70

Biljetter till Fasching kan också köpas vid KulturDirekts informationsdisk. 
Adress: Kulturhuset plan 0, Sergels torg
Öppettider; måndag – fredag 11.00 – 18.00 / lördag – söndag 11.00 – 16.00

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Vi som jobbar på Fasching:

Eric Birath, VD 
E-post: eric.birath@fasching.se

Thomas Wingren, Producent
E-post: thomas@fasching.se

Gavin Maycroft, Producent
E-post: gavin@fasching.se
Mail med programförslag har vi tyvärr endast möjlighet att svara på i de fall förslaget är aktuellt för bokning. 

Sara Asplund, Marknadschef – FÖRÄLDRALEDIG
E-post: sara@fasching.se

Louise Nordgren, vik Marknadschef
E-post: louise@fasching.se

Johan Nordin, Teknikansvarig
E-post: sound@fasching.se

Cecilia Pereswetoff-Morath, Ekonomi
E-post: ekonomi@fasching.se

Jocke Sandhagen, Kökschef
E-post: jocke@fasching.se

Sanna Hansson, Floor manager/produktion
E-post: sanna@fasching.se

Ansvarig utgivare: AB Fasching Musikproduktion


Visa större karta

Denna sida använder cookies. En cookie är en liten textfil som placeras på din dator och denna används för att du ska uppleva sajten på bästa sätt.

 

KONTAKT

Allmänna frågor: info@fasching.se

Bordsbokning: bord@fasching.se

Frågor om nattklubbar: nattklubb@fasching.se

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev.
Nyhetsbrev